سيستم کنترل مقصد در آسانسور

4 از 5
4
6 امتیاز

سيستم کنترل مقصد با تابلو فرمان مدل ترون (Destination Control)

 

بهينه سازي تردد مسافران و کاهش ترافيک
با انتخاب مقصد خود از طريق پنل شستي داخل لابي،سيستم شما را به مناسب ترين آسانسور جهت رسيدن سريعتر به مقصد راهنمايي مي کند.
ويژگي هاي اين سيستم:

  • زمان کوتاه تر در رسيدن به مقصد
  • ازدحام کمتر در کابين
  • کاهش توقف هاي غير ضروري
  • کاهش ازدحام در لابي ها
  • راحتي بيشتر براي مسافران
  • جلوگيري از حرکت بي مورد ديگر آسانسورها
  • کاهش مصرف برق

در سيستم هاي گروهي (دوپلکس و غيره) مرسوم ،وجود اختلاف تعداد طبقات باعث بروز مشکل در عملکرد سيستم ميشد که با استفاده از سيستم کنترل مقصد تابلو فرمان ترون اين مشکل برطرف مي گردد. در ساختمان هاي بلند مرتبه و پر ترافيک مانند بيمارستان ها،سازمان ها،ادارات،هتل ها،مراکز تجاري و برج ها تفاوت روانسازي ترافيک اين سيستم با آسانسورهاي مرسوم کاملأ محسوس مي باشد. در سيستم هاي کلکتيو سلکتيو، دان کلکتيو و … با توقف اولين آسانسور در لابي، و حرکت سيل جمعيت منتظر به سمت آن و تکميل شدن ظرفيت، آسانسور حرکت مي کند با توجه به مقصد هاي متفاوت مسافران، آسانسور در تمامي طبقات انتخاب شده توقف مي کند تا مسافران را به مقصد هايشان برساند.

با سيستم کنترل مقصد تابلو فرمان ترون، مسافران قبل از حرکت به سمت آسانسور، مقصد خود را انتخاب مي کنند.بر اساس مقصد انتخاب شده، سيستم مسافر را به آسانسوري که براي او در نظر گرفته شده است راهنمايي مي کند.با توجه به ازدحام مسافران ممکن است تعداد محدودي مسافر ديگر با همان مقصد آسانسور مورد نظر هدايت شوند.در اين حالت مقصد تمامي مسافران آن آسانسور يکسان مي باشد.
به طور مثال و با توجه به تصاوير فرض کنيد، مقاصد افراد با رنگ آبي طبقه 5، رنگ قرمز طبقه 10، رنگ زرد طبقه 14 و رنگ سبز طبقه 20 مي باشد. همانگونه که در اين تصاوير مشخص است، در سيستم هاي مرسوم مقاصد افرادي که وارد کابين مي شوند متفاوت مي باشد که در اين صورت آسانسور در تمامي طبقات انتخاب شده توقف مي کند.ولي در سيستم کنترل مقصد، اشخاص با وارد کردن مقصد خود از طريق پنل شستي داخل لابي، بوسيله نمايشگر پنل به يکي از آسانسورها راهنمايي مي شوند.در اين زمان مقصد تمامي افرادي که به آسانسور مربوطه هدايت مي شوند يکسان مي باشد. در نتيجه با يک حرکت و توقف، مسافران در زماني بسيار کوتاه تر از سيستم مرسوم به مقصد خود مي رسند
                هم اکنون دوره آموزشی مربوط به این تکنولوژی درموسسه پیوندداده ها برگزارمیگردد .

سطح مبتدی

1
آشنایی اولیه
2
آموزش کامل
3
آزمون دوره

سطح حرفه ای

1
آموزش تکمیلی و پروژه عملی
4
4 از 5
6 امتیاز

جزئیات امتیازات

ستاره 5
3
ستاره 4
0
ستاره 3
3
ستاره 2
0
ستاره 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

نمایش بیشتر
لطفا, وارد اکانت کاربری شوید تا بتوانید نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بنویسید
افزودن به علاقه مندی
مدت زمان: 10 ساعت
سخنرانی: 3
فیلم: 9 ساعت
سطح: پیشرفته

آرشیو

ساعات کاری

دوشنبه 8 الی 21
سه شنبه 8 الی 21
چهارشنبه 8 الی 21
پنجشنبه بسته
جمعه بسته
شنبه 8 الی 21
یکشنبه 8 الی 21

آخرین دیدگاه‌ها